Zapisy do Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlon do północy!

Aktualności

To już ostatnie godziny, by zarejestrować się do tegorocznego Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlon. Zapisy do zawodów kończą się dziś o godzinie 23:59. Na liście startowej znajduje się niespełna dwa i pół tysiąca zawodników, w tym dwukrotna zwyciężczyni Gdyńskiego Biegu Niepodległości Marta Łagownik.

Do biegowego święta pozostały niecałe dwa tygodnie. Wszyscy, którzy nie zdecydowali się by wziąć udział w zawodach, na podjęcie decyzji mają czas do północy. Po tym terminie elektroniczny formularz zgłoszeniowy zostanie zamknięty i do Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlon będzie można zarejestrować się tylko i wyłącznie w biurze zawodów.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

Tam ilość dostępnych pakietów startowych wynosić będzie 100 sztuk na Bieg Główny i marsz Nordic Walking łącznie. Na Bieg 1926 do kupienia zostanie 50 sztuk, a na biegi dziecięce i młodzieżowe 100 sztuk.

Przypomnijmy, że Partnerem tytularnym zawodów został sklep sportowy Decathlon i to właśnie koszulki z logiem francuskiej firmy znajdą w swoich pakietach startowych wszyscy biegacze, którzy poprawnie zarejestrują się do zawodów i opłacą wpisowe.

Dziś również jest ostatnia szansa, by zapisać się w promocyjnej cenie na cykl GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2024 i zostać posiadaczem trzech oryginalnych gdyńskich trofeów, których rewersy komponować będą wspólnie logo tegorocznego cyklu.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

LISTA ZAPISÓW