Zapisz się już dziś do Nocnego Biegu Świętojańskiego i Gdyńskiego Biegu Niepodległości

Aktualności

Gdynia to miasto, które kocha bieganie, czego dowodem były tysiące uśmiechniętych sportowców mijających linię mety Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlon. Zachęcamy do rejestracji na dwie pozostałe imprezy odbywające się w ramach cyklu Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2024.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

Poczuj magię czerwcowego biegu pod gwiazdami

Zaznaczcie koniecznie w swoich kalendarzach biegowych datę 21 czerwca. Wtedy odbędzie się kolejna edycja Nocnego Biegu Świętojańskiego. To wydarzenie, które łączy pasję biegania z magią nocy letniej. Gdynia nocą nabiera zupełnie nowego uroku, a trasa biegu, która posiadać będzie atest PZLA, poprowadzi zawodników przez malownicze arterie miasta, w tym rozświetloną ulicą Świętojańską. Zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki biegowych ścieżkach, poczują magię czerwcowego biegu pod gwiazdami.

DO NOCNEGO BIEGU ŚWIĘTOJAŃSKIEGO POZOSTAŁO

NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI

Pobiegnij dla niepodległej w listopadzie

11 listopada to czas, aby uczcić ducha niepodległości startując w gdyńskich zawodach. To nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale także doskonały moment by zakończyć biegowy sezon właśnie w Gdyni. Uczestnicy przemkną głównymi ulicami miasta, w tym Bulwarem Nadmorskim, który jest kultowym miejscem w naszym mieście, gdzie trenuje wielu pasjonatów aktywności na świeżym powietrzu.

Oba biegi, Nocny Bieg Świętojański i Bieg Niepodległości, stanowią integralną cyklu Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2024. Rozpoczął się on od Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlon, wzbudzając ogromne zainteresowanie i entuzjazm wśród biegaczy z całego kraju. Teraz czas na kolejne emocjonujące wydarzenia! Zapisz się już dziś!

DO GDYŃSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI POZOSTAŁO

GDYŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Gdynia czeka na Ciebie, do zobaczenia na starcie!