Żółto-niebieska prezentacja zespołu gdyńskiej Arki

Aktualności

Po wakacyjnej przerwie piłkarze gdyńskiej Arki wracają na Stadion Miejski, gdzie zaprezentują się kibicom przed sezonem. Dla kibiców przewidziana jest także nie lada gratka – nowy sklep, w którym będzie można kupić szaliki, czapki oraz inne gadżety w żółto-niebieskich barwach.

Piłkarze Arki Gdynia do sezonu 2021/22 przygotowywali się na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu oraz na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim. Przypomnijmy, że popularne „Śledzie” w rozegranych sparingach wygrały z Olimpią Elbląg 5:1, z Lechem Poznań 2:0, z Górnikiem Zabrze 2:1 oraz zremisowały z Sigmą Ołomuniec 1:1. Dziś o godzinie 17:00 nastąpi ostatni z zaplanowanych sparingów, w którym podopieczni Dariusza Marca zmierzą się z Hapoel Tel Awiw. Po sparingu Arkowcy wrócą nad morze, gdzie w najbliższą sobotę, 24 lipca, o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim oficjalnie zaprezentują się gdyńskiej publiczności.

Po przedstawieniu zespołu kibice będą mogli obejrzeć krótki trening regeneracyjny na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Gdyni. Zostaną także zaprezentowane nowe koszulki meczowe, które tuż po zakończeniu prezentacji będzie można zakupić w oficjalnym klubowym sklepie. Jego uroczyste otwarcie nastąpi również w sobotę, punktualnie o godzinie 10:00.

Dla wszystkich osób biorących udział w evencie, Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki, przygotowało liczne atrakcje. Na obiekcie zostanie ustawiona dmuchana bramka, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i bramkarskie, nie zabraknie też stanowiska do malowania twarzy oraz animacji tanecznych. Dodatkowo nadmuchane będą żółto-niebieskie balony oraz wielkie bańki mydlane, które z pewnością sprawią wiele radości najmłodszym kibicom gdyńskiej Arki.

Osoby planujące przybycie prosimy o zapoznanie się z kluczowymi informacjami organizacyjnymi:

  • na trybunie, z zachowaniem dystansu społecznego, będzie mogło zasiąść maksymalnie 999 osób,
  • wejście na „Górkę” możliwe będzie jedynie za pobraniem bezpłatnej wejściówki,
  • podczas wejścia i wyjścia obowiązywać będzie dezynfekcja dłoni,

UWAGA! Wejście dla mediów na prezentację wyłącznie na trybunę „Górka”.

OFICJALNA STRONA ARKI GDYNIA S.S.A.