Pamiętaj, #zostanwdomu i zachowaj aktywność fizyczną

Aktualności WIDEO Gdyńskie Poruszenie
Gdyńskie Poruszenie aktywnie zachęca do akcji #zostanwdomu

Gdyńskie Poruszenie aktywnie zachęca do akcji #zostanwdomu

Czas, w którym się znajdujemy, z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Aktywność, nawet podczas #zostanwdomu, jest jednak niezwykle ważna. Mamy więc dla Was zestaw ćwiczeń, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Wiemy, jak wielu z Was pokochało zajęcia zumby w ramach projektu Gdyńskie Poruszenie. Specjalnie dla miłośników Gdyńskiego Poruszenia nasza wykwalifikowana instruktorka Monika Tran Van przygotowała ćwiczenia dla każdej grupy wiekowej.

Zaczynamy od najmłodszych. Dynamiczny układ dla pociech, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Rodzice, włączcie swoim dzieciom ten filmik i patrzcie, jak pożytkują swoją energię.

Gdyńskie Poruszenie w domu #1 Zumba Kids

W dalszych krokach coś dla nieco starszych. Połączenie tańca i fitnessu, który odstresowuje i poprawia krążenie. Czyż to nie najważniejsze w obecnej sytuacji?

Gdyńskie Poruszenie w domu #2 Zumba

Nie zapominamy o osobach starszych, które licznie pojawiają się na naszych zajęciach. Tym razem spokojniejsze rytmy prawdziwej Havany.

Gdyńskie Poruszenie w domu #3 Zumba Gold

To nie koniec! Do aktywności w domu zachęca również Szkoła Sportowa w Gdyni, która również przygotowała swój zestaw ćwiczeń. Kto się podejmie?

Podczas akcji #zostanwdomu mamy też propozycję dla tych, którzy przed domem mają fragment ogródka. Piłka, butelki i do treningu! Nasz wykwalifikowany trener Szymon Domachowski w kilku krokach pokaże Wam jak ćwiczyć z piłką nie mając boiska.

Trenuj razem z trenerami APKP Gdynia w domu lub ogrodzie