WYNIKI

WYNIKI TURNIEJÓW AKTYWNEGO LATA 2022

30 lipca (sobota) turniej Open Mężczyzn (23 pary, rywalizacja systemem brazylijskim na 24 zespoły do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Piotr Ilewicz i Bartłomiej Bołądź
2 Miejsce – Jakub Jetke i Federico Arias  
3 Miejsce – Igor Ciemachowski i Adam Sobstyl

30 lipca (sobota) turniej Open Kobiet (15 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Pola Nowakowska i Monika Jagła  
2 Miejsce – Dorota Hensoldt i Monika Rogińska     
3 Miejsce – Dominika Horbacz i Magdalena Koper

31 lipca (niedziela) turniej Open Mixt (16 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Paulina Bałdyga i Michał Muszyński
2 Miejsce – Paulina Grajewska i Marek Rogiński 
3 Miejsce – Julia Jałocha i Maciej Konkol   


9 lipca (sobota) turniej Open Mężczyzn (17 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Igor Ciemachowski i Adam Sobstyl
2 Miejsce – Jan Krasiński i Bartosz Pietruczuk
3 Miejsce – Bartek Sobstyl i Igor Kownacki

9 lipca (sobota) turniej Open Kobiet (22 pary, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Magda ObszańskaKarmen Sosińska
2 Miejsce – Paulina Grajewska i Magdalena Fijoł     
3 Miejsce – Karina Piaseczna i Natalia Brzostek   

10 lipca (niedziela) turniej Open Mixt (12 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 12 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Katarzyna Lipska i Igor Ciemachowski
2 Miejsce – Marta Kostrzewa i Mateusz Augustyniak
3 Miejsce – Paulina Grajewska i Marek Rogiński  

10 lipca (niedziela) turniej Open Beachsoccer (8  par, rywalizacja systemem grupowym na 2 grupy po 4 zespoły, później półfinały na krzyż.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Piotr Saj i Michał Dąbrowski 
2 Miejsce – Gracjan Żeglarski i Miłosz Żeglarski
3 Miejsce – Szymon Domachowski i Daniel Czuk

2 lipca (sobota) turniej Open Mężczyzn (16 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – JakubSulima i Jan Krasiński
2 Miejsce – Igor Ciemachowski i Adam Sobstyl
3 Miejsce – MateuszBehrendt i Bartek Sobstyl

2 lipca (sobota) turniej Open Kobiet (10 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Monika Rogińska i Dorota Hensoldt
2 Miejsce – Dominka Horbacz i Magdalena Koper   
3 Miejsce – Sylwia Kwiatkowska i Klaudia Parczyńska 

3 lipca (niedziela) turniej Open Mixt (17 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 24 zespoły do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja:

1 Miejsce – Katarzyna Lipska i Igor Ciemachowski
2 Miejsce – Katarzyna Marszewska  i Tomasz Sadowski
3 Miejsce – KarolinaKirszenstein Jakub Jetke

WYNIKI TURNIEJÓW AKTYWNEGO LATA 2021

28 sierpnia (sobota) turniej Open Mężczyzn (18 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja:
1 Miejsce – Igor Ciemachowski i Piotr Ilewicz
2 Miejsce – Marek Sanewski i Grzegorz Pietkiewicz
3 Miejsce – Andrzej Masiak i Aleksander Lech

28 sierpnia (sobota) turniej Open Kobiet (10 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 12 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja:
1 Miejsce – Natalia Brzostek i Karina Piaseczna
2 Miejsce – Monika Rogińska i Dorota Hensoldt  
3 Miejsce – Sylwia Kwiatkowska i Karolina Kirszenstein

29 sierpnia (niedziela) turniej Open Mixt (16 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja:
1 Miejsce – Katarzyna Lipska i Igor Ciemachowski
2 Miejsce – Magdalena Koper i Łukasz Paszkowski
3 Miejsce – Dorota Hensoldt  i Grzegorz Pietkiewicz

21 sierpnia (sobota) turniej Open Mężczyzn (16 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja:
1 Miejsce – Augustyniak Mateusz i Ulejczyk Przemysław   
2 Miejsce – Lange Mikołaj  i Ciesielski Mateusz
3 Miejsce – Peter Kanyion i Łukasz Wiktorko  

21 sierpnia (sobota) turniej Open Kobiet (16 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja:
1 Miejsce – Monika Rogińska i Dorota Hensoldt
2 Miejsce – Dominka Horbacz i Magdalena Koper    
3 Miejsce – Dusowska Kamila i Kirszenstein Karolina   

22 sierpnia (niedziela) turniej Open Mixt (21 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 24 zespoły do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja:
1 Miejsce – Magdalena Koper i Łukasz Paszkowski
2 Miejsce – Anna Jakimska i Mateusz Ciesielski
3 Miejsce – Monika Rogińska i Marek Sanewski

22 sierpnia (niedziela) turniej Open BEACHSOCCER (rywalizacja systemem grupowym każdy z każdym. )
Klasyfikacja:
1 Miejsce – Piotr Saj i Michał Dąbrowski
2 Miejsce – Łukasz Król i Łukasz Dempc
3 Miejsce – Dawid Partyka i Filip Pieczyński

14 sierpnia (sobota) turniej Open Mężczyzn (16 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 24 zespoły do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja: 
1 Miejsce –Jakub Sulima i Bartłomiej Więckiewicz  
2 Miejsce – Andrzej Skóra i Bartłomiej Szczypczyk 
3 Miejsce – Marek Sanewski i Pietkiewicz Grzegorz 

14 sierpnia (sobota) turniej Open Kobiet (16 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 24 zespoły do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja:
1 Miejsce – Dominika Horbacz i Michalina Szupieńko  
2 Miejsce – Sylwia Kwiatkowska i Kirszenstein Karolina   
3 Miejsce – Karina Piaseczna i Natalia Brzostek 


15 sierpnia (niedziela) turnieju Open Mixt (17  par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów  + for runde do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja: 
1 Miejsce – Magdalena Koper i Łukasz Paszkowski
2 Miejsce – Katarzyna Lipska i Igor Ciemachowski 
3 Miejsce – Dominika Horbacz i Piotr Ilewicz


1 sierpnia (niedziela) turniej Open Mixt (14 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)

Klasyfikacja: 
1. miejsce – Natalia Brzostek i Andrzej Skórski
2. miejsce – Magda Milewska-Tuma i Maciej Konkol
3. miejsce – Magdalena Koper i Łukasz Paszkowski
 

31 lipca (sobota) turniej Open Mężczyzn (19 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 24 zespoły do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja: 
1. miejsce – Piotr Ilewicz Tomasz Wołoszuk
2. miejsce – Damian Gil i Marek Rogiński
3. miejsce – Adrian Białecki i Jakub Jetke

31 lipca (sobota) turniej Open Kobiet (15 par, rywalizacja systemem brazylijskim na 16 zespołów do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja: 
1. miejsce – Dominika Horbacz i Magda Koper
2. miejsce – Anna Jakimska i Monika Osajca-Kanyion
3. miejsce – Sylwia Kwiatkowska i Karolina Kirszenstein
 
 
25 lipca (niedziela) turniej Open Mixt (19 par, rywalizacja systemem brazylijskim do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja: 
1. miejsce – Katarzyna Lipska i Igor Ciemachowski 
2. miejsce – Monika Osajca-Kanyon i Peter Kanyon 
3. miejsce – Dominika Horbacz i Piotr Ilewicz 
 
 
25 lipca (niedziela) turnieju Open Beachsoccer (5 par, rywalizacja systemem grupowym każdy z każdym. 
Klasyfikacja: 
1. miejsce – Piotr Saj i Michał Dąbrowski 
2. miejsce – Dawid Partyka i Filip Pieczyński 
3. miejsce – Marcin Kośnik i Łukasz Ceyrowski
 
24. lipca (sobota) turniej Open Mężczyzn (17 par, rywalizacja systemem brazylijskim do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja: 
1. miejsce – Piotr Ilewicz i Igor Ciemachowski 
2. miejsce – Mateusz Zięba i Adrian Białecki 
3. miejsce – Sławomir Zemlik i Bartosz Pietruczuk
 
 
24 lipca (sobota) turniej Open Kobiet (22 pary, rywalizacja systemem brazylijskim do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja: 
1. miejsce – Dorota Truskowska i Monika Rogińska 
2. miejsce – Karmen Sosińska i Agata Witkowska
3. miejsce – Patrycja Deja i Aleksandra Chyła
 

3 lipca (sobota) turniej Open Mężczyzn (13 par, rywalizacja w systemie brazylijskim na 16 zespołów do dwóch wygranych setów po 15 pkt.)
Klasyfikacja:
1. miejsce – Marcin Radziewicz i Jakub Sulima
2. miejsce – Dawid Pawlun i Jakub Kraut
3. miejsce – Marek Rogiński i Michał Kaszowicz

3 lipca (sobota) turniej Open Kobiet (15 par, rywalizacja w systemie brazylijskim na 24 zespoły, do jednego wygranego seta do 21 pkt.)
Klasyfikacja:
1. miejsce – Patrycja Deja i Daria Szyjkowska
2. miejsce – Karina Piaseczna i Natalia Brzostek
3. miejsce – Karmen Sosińska i Agata Witkowska

4 lipca (niedziela) turniej Open Mixt (9 par, rywalizacja w systemie grupowym do jednego wygranego seta do 21 pkt.
Klasyfikacja:
1. miejsce – Marta Kostrzewa i Mateusz Augustyniak
2. miejsce – Natalia Brzostek i Maciej Konkol
3. miejsce – Michalina Szupieńko i Marek Sanowski