Aktywna Plaża na medal

Aktualności

W przedostatni weekend lipca wracamy na gdyńską Plażę Śródmieście z turniejem piłki siatkowej, a już dziś prezentujemy medale, które zawisną na szyjach najlepszych uczestników.

Niespełna dwa miesiące zostały do rozpoczęcia wielkiego siatkarskiego święta. Areną zmagań sportowców będzie Plaża Śródmieście, miejsce przyciągające jak magnes miłośników sportów plażowych oraz turystów z całego kraju.

Dla najlepszych trójek w każdej z kategorii wiekowej, oprócz nagród rzeczowych i pucharów, przewidziano pamiątkowe medale. W tym roku widnieć będzie na nich charakterystyczny zarys pomnika gdyńskich rybek oraz plażowe parasole znajdujące się na bulwarze nadmorskim. Obwoluta każdego medalu, zgodnie z miejscami zajętymi na podium mienić się będzie złotym, srebrnym i brązowym kolorem.

Przypomnijmy, że w turnieju Aktywna Plaża wystartować będą mogli zawodnicy i zawodniczki reprezentujący kategorie open, a także U13 i U15. Regulamin imprezy, informacje o zapisach i nagrodach zostaną opublikowane w terminie późniejszym, lecz już dziś warto zanotować sobie w kalendarzu termin 21-23 lipca.

AKTYWNA PLAŻA