Bieg Niepodległości 2022: ostatnie pakiety w niższej cenie!

Aktualności

Stęsknieni biegowych emocji uczestniczy nie czekają na ostatnią chwilę, by zapisać się do Biegu Niepodległości 2022 organizowanego przez Gdyńskie Centrum Sportu.

Z puli 1000 miejsc (na 1500 łącznie), które w pierwszym etapie sprzedaży można było kupić za 50 zł, zostało już tylko 140. Takie zainteresowanie już od początku uruchomienia możliwości zakupu pakietu to znakomita wiadomość.

– Rejestracja do imprezy odbywać się będzie do 24 października z poziomu dobrze znanego przez biegaczy startujących w Gdyni Profilu Zawodnika, dostępnego na stronie gdyniasport.pl – przypomina Przemysław Dalecki, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu i dodaje: – W tym roku w biegu głównym wprowadziliśmy łączny limit startujących, który wynosi 1500 osób i o tym trzeba pamiętać. Jeżeli frekwencja będzie dopisywać, limit zostanie zwiększony – podkreśla dyrektor.

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI #WGDYNI

Wspomniane 50 zł wzrośnie do 60 zł, gdy lista uczestników przekroczy tysiąc. Oznacza to, że wpisać się na listę startową po niższej cenie może już się nie udać w najbliższych dniach. Trzeba zatem się spieszyć!

– Dla najlepszych osób w biegowej klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn przygotowaliśmy nagrody finansowe, a w kategoriach wiekowych zarówno w biegu, jak i w marszu, pierwsze trójki otrzymają pamiątkowe puchary – zaznacza Paweł Brutel zastępca dyrektora GCS – i dodaje – tradycyjnie na szyjach wszystkich, którzy przekroczą linię mety, zawisną pamiątkowe medale.

REJESTRACJA DO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI