Bieg Niepodległości: Konkurs - wytypuj czas zwycięzcy

Aktualności

Wytypuj czas zwycięzcy Biegu Niepodległości i wygraj książkę Jerzego Skarżyńskiego: „Biegiem przez życie” i „W biegu” oraz gadżetów sygnowanym logo Gdynia Sport.

Sylwetki Jurka nie trzeba nikomu przedstawiać. Urodzony w 1956 roku maratończyk legitymuje się doskonałą życiówką na królewskim dystansie wynoszącą 2:11:42, a biegaczom kojarzony jest jako autor książek o treningu biegowym. Jerzy Skarżyński reprezentował Polskę podczas Pucharów Europy i Świata w maratonie oraz podczas Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie sportu. Trzykrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski w maratonie dwukrotnie zdobywając brązowy, a raz srebrny medal. Po zakończeniu wyczynowej kariery sportowej z powodzeniem startował w weterańskich mistrzostwach świata, Europy i Polski, skąd przywoził medale z biegów rozgrywanych na dystansach półmaratonu i biegu na 10 000 metrów.

STRONA INTERNETOWA AUTORA

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Podczas naszej zabawy będzie można wygrać książki „Biegiem przez życie” i „W biegu”  z dedykacją autora. Żeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę, należy:

  • być fanem Gdyńskiego Centrum Sportu na Facebooku,
  • wytypować czas zwycięzcy w Biegu Głównym na 10 km w formacie XX:YY, gdzie XX oznacza minuty a YY sekundy,
  • wpisać czas w komentarzu pod tym postem i nie edytować go do startu biegu.

5 osób, które wytypują najdokładniej czas pierwszego zawodnika na mecie otrzyma pamiątkową nagrodę w postaci jednej z książek oraz gadżetu sygnowanego logo Gdynia Sport. Zwycięzca otrzyma obydwie książki i zwiększoną liczbę gadżetów.

Każdy może zagłosować tylko jeden raz!

Przy więcej niż jednym takim samym czasie, o zwycięstwie decyduje kolejność komentarza.

Konkurs trwa do dnia 11 listopada, do godziny 9:00. O wynikach poinformujemy na stronie www i mediach społecznościowych w terminie 3 dni od zakończenia imprezy.

POST KONKURSOWY