Bieg Niepodległości: Partnerzy

Aktualności

Żadna duża impreza nie jest możliwa bez współpracy z podmiotami trzymającymi kciuki oraz wspierającymi organizatorów i uczestników. To dzięki partnerom i sponsorom wydarzenia przygotowane dla zawodników pakiety oraz nagrody dla najlepszych były są obfite. Poznajcie ich wszystkich:

Diety od Brokuła –  to katerer dieteyczny, którego potrawy są przygotowywane z wyjątkową starannością i dbałością o każdy szczegół. Zapewnia różnorodność, doskonałą jakość oraz przestrzeganie zasad zdrowego odżywania. Podczas Biegu Niepodległości Diety od Brokuła przygotowały poczęstunek na mecie w postaci koktajlu i ciastka.

Diety od Brokuła

Oficjalny sklep internetowy - Ziaja

Ziaja to seria kultowych produktów z wegańskimi, naturalnymi recepturami. Wśród produktów Ziaja znajdziesz kosmetyki dla całej rodziny do codziennej pielęgnacji. Każdy zawodnik znajdzie w swoim pakiecie kosmetyki tego producenta.

Dr. Oetker – z pokolenia na pokolenie marka Dr. Oetker utożsamiana jest przez konsumentów z produktami, które wyśmienicie smakują, są najwyższej jakości i zawsze się udają. Każdym produktem firma Dr. Oetker udowadnia swoje motto „Jakość przepisem na sukces”, a oczekiwania konsumentów nigdy nie zostały zawiedzione. Produkty tej marki znajdziecie w pakietach startowych.

Dr. Oetker

Auto-Mobil | Wejherowo | Facebook

Automobil – to dealer dający możliwość wyboru spośród aż dziewięciu marek samochodów: Hyundai, Ram, Dodge, Alfa Romeo, Jeep, Isuzu, Fiat Professional, Iveco oraz kamperów marki Benimar. Do tego oferuje on szereg usług dodatkowych, tj. finansowania, ubezpieczenia, serwis mechaniczny i blacharsko – lakierniczy, sprzedaż części i akcesoriów, badania techniczne.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i pasja, którą dla nas jest motoryzacja, sprawiają, że auto od Automobil, to auto z dobrej ręki.

Automobil ufundował 2 auta na weekend dla zwycięzców w kat. Open M i K . Również pojazd tego właśnie dealera jechać będzie na czele wyścigu.

Adventure Park – Adventure Park jest miejscem gdzie każdy znajdzie przygodę dla siebie.  Rozległy teren,  profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych aktywności i sportów daje duży wybór atrakcji.  Szeroka oferta pozwala na realizację zarówno małych oraz dużych imprez firmowych, pikników rodzinnych jak i imprez indywidualnych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają vouchery na atrakcje w Adventure Park. Stoisko tego partnera znajdziecie również w naszym Expo w biurze zawodów.

Kolibki Adventure Park Gdynia - Atrakcje.pl

Decathlon Polska - Home | Facebook

Decathlon – to miejsce jednoczące pasjonatów sportu wokół jednego celu – by w zrównoważony sposób czynić przyjemność i korzyści płynące z uprawiania sportu dostępnym dla wielu. Misją Decathlon jest szerzenie wartości i pokazywanie możliwości, jakie daje praca w firmie, aby wyzwolić, pielęgnować oraz rozpowszechniać radość z bycia Decathlończykiem. Decathlon oferuje odzież, artykuły, akcesoria, suplementy, wyposażenie i sprzęt sportowy dla 86 dyscyplin sportu. Stoisko tego partnera znajdziecie w naszym Expo w biurze zawodów. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają vouchery na sprzęt sportowy Decathlon.

Centrum U7 i Sala Zabaw Amazonia – Centrum U7 w Gdyni jest jedną z dwóch najstarszych, najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych kręgielni w Trójmieście. Doskonale bawi się tu każdy, zarówno dzieci, jak i dorośli. Sala Zabaw Amazonia to zaś jedna najnowocześniejszych sal zabaw w Trójmieście. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają vouchery do obydwu miejsc. Strefę dla dzieci tego partnera znajdziecie również w naszym Expo w biurze zawodów.

Centrum U7

Twój Dom Twój Biznes — dombi.pl

DOMBI – Twój dom Twój biznes. Misją marketów DOMBI, jest wsparcie okolicznych mieszkańców w nawet najmniejszych pracach remontowych. Wraz z ulotką, którą znajdziecie w pakietach startowych, będziecie mogli dokonać zakupu w sklepie z 10% rabatem. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają vouchery do wykorzystania w sklepie. Stoisko tego partnera znajdziecie również w naszym Expo w biurze zawodów.

Red bull – dodaje skrzydeł ludziom i pomysłom. Podczas imprezy znajdziecie strefę Red Bull a napoje tej marki rozdawane będą na mecie.

Red Bull Logo

Speedsports Gdynia

Speed Sports – sklep z odzieżą sportową mieszczący się w Centrum Riviera. W jego ofercie znaleźć można m.in. buty do biegania, odzież fitness oraz szeroki asortyment akcesoriów sportowych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają vouchery na produkty sklepu. Stoisko tego partnera znajdziecie również w naszym Expo w biurze zawodów. Z numerem startowym otrzymacie również 20% zniżki na cały asortyment sklepu!

Sport Center – to renomowany dystrybutor odżywek dla sportowców. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają odżywki Sport Center. Stoisko tego partnera znajdziecie również w naszym Expo w biurze zawodów.

Tłusta Kaczka | Gdynia

Tłłusta Kaczka – Tłusta Kaczka to wyjątkowa restauracja w Gdyni, oferująca Kuchnię Polską, jakiej dotychczas brakowało w Trójmieście. Zapachem świeżo wypiekanego chleba, aromatem dawno zapomnianych ziół czy wyśmienitymi deserami, zachwycą niejednego wymagającego podróżnika kulinarnego. Ogień z kominka, aromat pieczonej dziczyzny, nalewki, konfitury, zioła oraz marynaty to kompozycja smaków i zapachów, które już na Ciebie czekają. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają zaproszenia do Restauracji. 

Golf Park – Golf Park to obiekt rekreacyjno-sportowy, który pozwala zapoznać się z tą piękną dyscypliną sportu wszystkim chętnym oraz umożliwia spróbowania swoich sił w grze w golfa, a doświadczonym graczom pozwala rozwijać swoje umiejętności. Wyposażony jest w Driving Range oraz symulatory golfowe, oferuje indywidualne i grupowe lekcje golfa, kursy, pakiety golfowe i możliwość organizacji spotkań firmowych z golfem w tle. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają vouchery na lekcje gry w golfa.

Golf Park Gdynia

plakat imprezy

Organizatorem zawodów jest Gdyńskie Centrum Sportu. Wydarzenie wspierają:Diety od Brokuła, Ziaja, Akademia Marynarki Wojennej, Dr. Oetker, Automobil, Adventure Park, Decathlon, U7 i Amazonia, Dombi, Red Bull, Speed Sports, Sport Center, Tłusta Kaczka, Golf Park, Radio Gdańsk.