Ferie na gdyńskim lodowisku. Nowy grafik obiektu

Aktualności

Czas zimowych ferii to idealna pora, aby aktywnie spędzić czas i podszlifować umiejętność jazdy na lodzie. Zwłaszcza, że gdyńska ślizgawka będzie w tym okresie dostępna bardziej niż dotychczas. Nowy grafik jest już dostępny!

W lutym szczególnie zapraszamy na gdyńskie lodowisko zlokalizowane przy ul. Bema. W harmonogramie godzinowym, który obowiązuje w terminie od 14 do 27 lutego, wszyscy mieszkańcy naszego miasta będą mieli do dyspozycji większą liczbę godzin, niż miało to miejsce do tej pory. W tym czasie zwolnione zostały terminy zarezerwowane do tej pory przez zawodników klubowych i grup zorganizowanych z gdyńskich placówek edukacyjnych.

– Lodowisko przy ul. Bema funkcjonuje w sezonie jesienno-zimowym już od kilkunastu lat. Cieszy się olbrzymią popularnością. Przed wybuchem pandemii korzystało z niego w całym sezonie średnio 25 tysięcy osób. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew, kasków, a nawet niedźwiadków, które będą pomocne dla najmłodszych adeptów zimowych sportów – podsumowuje Tomasz Cząstka, zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu.

Zakończenie działania lodowiska w sezonie 2021-22 planowane jest na koniec lutego. Ewentualne przedłużenie jego funkcjonowania związane będzie z postępem prac przy budowie trzeciej części Parku Centralnego.

Życzymy udanego aktywnego wypoczynku i jednocześnie przypominamy o bieżących zasadach, jakie obowiązują w związku z obecną sytuacją epidemiczną.