Finał Deskorolkowych Mistrzostw Polski dla gdynianki

Aktualności

Zuzia Bone, uczestniczka gdyńskiego projektu „Wgraj się”, zwyciężyła w finale Deskorolkowych Mistrzostw Polski, w kategorii Girls.

Zawody odbyły się 27 listopada w Centrum Sportów Extremalnych, się we wrocławskiej "Zajezdni". Gdynianka zdobyła 69 punktów. Na drugim miejscu, z liczbą 66 punktów, uplasowała się Weronika Chromańska, a na najniższym stopniu podium stanęła Agata Halikowska, która zdobyła 61,7 punktów.

Gdyński talent #1 Zuzanna Bone | Wgraj się!

Skateboarding jest stosunkowo nowym sportem wywodzącym się z surfingu. Jazda na deskorolce daje możliwości nie tylko rozwojowe pod kątem fizycznym, ale i pozwala w kreatywny sposób wyrazić siebie poprzez wykonywane ewolucje. Dzięki swojemu nietypowemu charakterowi skateboarding zadebiutował, jako dyscyplina sportu, na tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio.