"Gdynia na fali" pod pełnymi żaglami na placu Kaszubskim

Aktualności Gdynia na fali

"Gdynia na fali" nie daje o sobie zapomnieć. Program, podobnie jak rok temu, zagości na letnich, popołudniowych spotkaniach "Chodźcie na plac Kaszubski". Naszego stanowiska szukajcie 10 i 13 sierpnia - każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno dzieci jak i ich rodzice. Pomysłodawcą wydarzenia jest Gdynia Rodzinna.

"Chodźcie na plac Kaszubski" to wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć. Już 10 sierpnia (poniedziałek), a następnie 13 sierpnia (czwartek) w godz. 17:00–19:30 zapraszamy Was do stoiska „Gdynia na fali” gdzie zorganizowane będą zabawy przeprowadzane przez animatorów w klimacie zajęć podwórkowych dla dzieci i towarzyszących im dorosłych. Przygotowaliśmy szereg aktywności sportowych takich jak: tory przeszkód i konkursy sprawności. Na amatorów sztuki czekają zajęcia plastyczne w kąciku malucha. 

Bardzo chętnie opowiemy Wam również o programie „Gdynia na fali”. Dowiecie się, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą oraz w wodzie, a także polecimy Wam kluby żeglarskie, gdzie możecie rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem.

Pomysłodawcą wydarzenia jest Wydział Polityki Rodzinnej „Gdynia Rodzinna” Urzędu Miasta Gdyni. Wydarzenie to jest częścią cyklu spotkań. Szczegółowy harmonogram cotygodniowych spotkań na stronie gdyniarodzinna.pl.

A tak wyglądały nasze poprzednie spotkania na placu Kaszubskim: