Gdyńskie Poruszenie wraca po feriach

Aktualności Projekty Gdyńskie Poruszenie

Dla miłośników Jogi, Zumby i Pilatesu mamy doskonałą wiadomość. Od przyszłego tygodnia wracają zajęcia Gdyńskiego Poruszenia, w dzielnicy Witomino. Jednocześnie zapraszamy na jubileuszową edycję gdyńskiego eventu, która odbędzie się 18 lutego w Polsat Plus Arenie Gdynia.

Jako pierwsze wystartują zajęcia z Zumby, na które zapraszamy w poniedziałkowy wieczór do Szkoły Podstawowej numer 35 na Witominie. Osoby, które chciałyby poznać tajniki Jogi mogą ćwiczyć we wtorki i środy w Szkole Podstawowej numer 12. Dla miłośników Pilatesu drzwi Szkoły Podstawowej numer 35 staną otworem w piątki.

  • Zumba (Witomino), SP 35, poniedziałek godz.: 18:00-19:00,
  • Joga (Witomino), SP 12, wtorek godz.:  17:00-18:00,
  • Joga (Witomino), SP 12, środa godz.: 18:30-19:30,
  • Pilates (Witomno), SP 35, piątek godz.: 17:30-18:30.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA W GDYNI

KALENDARZ

Przypominamy również o jubileuszowym evencie, który odbędzie się w Niedzielę, 18 lutego, w Polsat Plus Arenie Gdynia. Podczas niego będzie można wziąć udział w wybranych zajęciach znajdujących się w harmonogramie Gdyńskiego Poruszenia, zasięgnąć porad specjalistów i spędzić czas w miłym gronie.

Jubileuszowa impreza rozpocznie się o godzinie 9:00, kiedy w samym centrum Polsat Plus Areny Gdynia, na parkiet ruszą miłośnicy Jogi. W tym treningu, podobnie jak w pozostałych aktywnościach, mogą wziąć wszyscy chętni bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Oprócz Jogi, w ramach Gdyńskiego Poruszenia, będzie można wziąć udział w zajęciach Zumby, Pilatesu, Body Shape, Zdrowego Kręgosłupa czy Indoor Cycling. Event zakończy się zajęciami dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, dla których panel odbędzie się w godzinach 15:00-15:40, ale to jeszcze nie wszystko.

W ramach akcji odbędą się także wykłady dedykowane kobietom w ciąży oraz wszystkim tym, którzy chcą zgłębić swoje informacje w temacie diety i zdrowego odżywiania.

W Polsat Plus Arenie Gdynia zlokalizowane będą również stanowiska Gdyńskiego Centrum Zdrowia w których będzie można bezpłatnie zmierzyć pomiar glukozy, ciśnienia, cholesterolu, poznać skład swojego ciała, a wyniki skonsultować ze specjalistą min. farmaceutą. Swoje punkty rozstawią również Informacja Turystyczna oraz Gdyńskie Przystanie, w których regularnie odbywają się różnego rodzaju aktywności sportowe.

Każdy z uczestników, kto weźmie udział w zajęciach, otrzyma pamiątkowy worek sportowy i ogromną dawkę endorfin.