Jak zapisać się na turniej 3x3 Gdynia - instrukcja krok po kroku

Aktualności

Rejestracja na zawody zajmie Ci maksymalnie kilka minut. Sprawdź naszą instrukcję i zobacz, jak krok po kroku zarejestrować się na 3x3 Gdynia!

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ

INSTRUKCJA ZAPISÓW

1. Należy wejść na stronę elektronicznych zapisów STS-live, założyć konto jeżeli go nie posiadasz, lub jeżeli posiadasz konto zalogować się i kliknąć Turniej koszykówki 3x3 Gdynia - 21-22 maja 2022.

2. Następnie Zapisz się.

3. Na tym etapie decydujemy, czy zakładamy nową drużynę: Nowy zespół/sztafeta, czy dołączamy do istniejącej: Przygarnij do swoich.

4. Zakładając nowy zespół, należy wpisać jego nazwę (z zachowaniem poprawności słowa i kultury językowej, oraz jednakowej kategorii wiekowej), uzupełnić dane czterech zawodników, w tym kapitana: Nowy zawodnik.

5. Jeśli natomiast klikniemy Przygarnij do swoich, będziemy mieli możliwość wyszukania drużyny po frazie.

6. Wypełniając dane, w tym datę urodzenia, system automatycznie przypisze zespół do odpowiedniej kategorii wiekowej.

7. Drużyna skompletowana? Klikamy Dodaj.

8. Następnym krokiem jest zaznaczenie punktu Oświadczam, że działam za wiedzą i zgodą osób zapisywanych.

9. Już prawie wszystko mamy! W zależności od kategorii, system poinformuje o konieczności uiszczenia opłaty startowej. Kategoria OPEN - 199 zł, pozostałe - 99 zł. Klikamy Dalej.

10. Pozostaje już tylko podanie kontaktowego numeru telefonu, zaakceptowanie regulaminu oraz zaznaczenie wymaganych zgód.

11. Klikając Zapłać dokonamy wszelkich formalności finansowych.

12. Gotowe! Teraz wystarczy szlifować formę. Widzimy się 21 i 22 majaNie zapomnijcie, że podczas odbioru pakietów startowych, należy dostarczyć oświadczenia i zgody, które są zamieszczone TUTAJ.

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ