Joga powraca. Zrelaksuj się na Narodowym Stadionie Rugby

Aktualności Gdyńskie Poruszenie

Joga na stadionie? Jesteśmy na tak! / fot. pl.freepik.com/diana.grytsku/

Wznowione zajęcia Gdyńskiego Poruszenia poszerzają swoją ofertę. Do zumby i pilatesu od 3 lipca dołączy joga.  Zapraszamy w piątki o godzinie 9 na Narodowy Stadion Rugby.

Od piątku grafik Gdyńskiego Poruszenia przewiduje trzy treningi w tygodniu. W poniedziałek od godziny 10 zapraszamy na zumbę, w środę godzinę wcześniej zaczynamy pilates, a od 3 lipca, w każdy piątek o 9, spotkamy się na jodze. 

Przestrzeni zatem nie zabraknie, co pozwoli na spełnienie wszystkich punktów reżimu sanitarnego. Ostatecznie jednak, o decyzji czy danego dnia zajęcia się odbędą, informować będziemy do godz. 8:00 za pośrednictwem profilu Gdyńskiego Centrum Sportu na Facebooku. W przypadku zajęć plenerowych ich powodzenie uzależnione jest bowiem od warunków pogodowych.

Podstawowe z nich dotyczyć będą limitu 150 osób na zajęcia z zachowaniem dystansu dwóch metrów pomiędzy uczestnikami. Ze względów bezpieczeństwa szatnie nie będą udostępniane. Przed rozpoczęciem treningu każdy będzie musiał podać swoje dane na wypadek ewentualnego zarażenia.

Szczegółowe zasady zawarte zostały w regulaminach. Do udziału w zajęciach konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.