Numer pięć na liście wznowionych zajęć Gdyńskiego Poruszenia

Aktualności Gdyńskie Poruszenie

Od 17 lipca lista zajęć Gdyńskiego Poruszenia będzie liczyła pięć różnych aktywności. Wracają ćwiczenia taneczne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Oferta GP poszerzy się do pięciu zajęć: w poniedziałki o 10:00 odbywa się już zumba, w środę o tej samej godzinie zaczynamy pilates, w każdy piątek o 9:00 spotkamy się na jodze, a w niedziele od 13:00 ruszają zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Teraz czas na zajęcia taneczne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Premiera już w piątek 17 lipca o godzinie 17:00.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod chmurką: zumba, pilates oraz joga na Narodowym Stadionie Rugby, zaś zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz zajęcia taneczne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich będą miały miejsce na parkingu przed siedzibą Gdyńskiego Centrum Sportu. Przestrzeni zatem nie zabraknie, co pozwoli na spełnienie wszystkich punktów reżimu sanitarnego. Ostatecznie jednak, o decyzji czy danego dnia zajęcia się odbędą, informować będziemy za pośrednictwem profilu Gdyńskiego Centrum Sportu na Facebooku. W przypadku zajęć plenerowych ich powodzenie uzależnione jest bowiem od warunków pogodowych.

Podstawowe z nich dotyczyć będą limitu 150 osób na zajęcia z zachowaniem dystansu dwóch metrów pomiędzy uczestnikami. Ze względów bezpieczeństwa szatnie nie będą udostępniane. Przed rozpoczęciem treningu każdy będzie musiał podać swoje dane na wypadek ewentualnego zarażenia.

Szczegółowe zasady zawarte zostały w regulaminach. Do udziału w zajęciach konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.