Półmetek projektu „Odprowadzam Sam”

Aktualności Projekty

Projekt „Odprowadzam Sam" jest już na półmetku! Do tegorocznej edycji przystąpiło 5126 dzieci z 216 grup i 53 placówek edukacyjnych. Wśród uczestników znalazły się dzieci z Ukrainy, które przebywają w naszym mieście i również biorą udział w akcji.

„Odprowadzam Sam” jest projektem skierowanym do przedszkolaków w wieku od 4 do 7 lat, a także ich rodziców oraz nauczycieli. Ma zachęcać najmłodszych i ich opiekunów do korzystania z ekologicznych środków transportu w drodze do przedszkola lub szkoły. W ramach kampanii dzieci starają się docierać do szkoły rowerem, hulajnogą, komunikacją miejską lub pieszo.

Przypominamy, że prace konkursowe – zdjęcia lub prezentacje z przebiegu kampanii oraz zdjęcia wyklejonych drzewek na plakacie – można przesyłać do 3 czerwca br. na adres mailowy odprowadzamsam@gdyniasport.pl. Po tym terminie prace konkursowe nie będą przyjmowane, więc nie ma na co czekać. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni 5 najbardziej pomysłowych prezentacji lub zdjęć wraz z największą liczbą zebranych naklejek na drzewkach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Jednocześnie, wzorem lat ubiegłych, chcielibyśmy nagrodzić zaangażowanie najmłodszych mieszkańców Gdyni w projekt. Dla wszystkich zgłoszonych dzieci przygotowaliśmy drobny upominek, ale będzie to niespodzianka, o której napiszemy niebawem. Dodatkowo placówki edukacyjne otrzymają sadzonki drzewek, a zgłoszone grupy certyfikaty uczestnictwa w projekcie.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia i dziękujemy za nadsyłane zdjęcia.