Świąteczny TIR stoi przy Gdynia Arenie

Aktualności

Przed zakupami, po piruetach na gdyńskim lodowisku czy w drodze na spacer – niezależnie, którego argumentu użyjecie, będzie to doskonały powód, by w tym tygodniu odwiedzić TIR Diety od Brokuła. Na przybyłych czekają słodki poczęstunek i liczne atrakcje.

Tegoroczny partner gdyńskiego Biegu Niepodległości przygotował nie lada gratkę dla fanów zdrowego i pysznego jedzenia! Na parkingu pomiędzy halą sportowo-widowiskową Gdynia Arena a Centrum Handlowym Riviera, nieopodal nowego gdyńskiego sezonowego lodowiska, stoi wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju pojazd – świąteczna zielona ciężarówka.

Codziennie do 23 grudnia włącznie w godzinach 15-18 czeka tam moc atrakcji dla osób w każdym wieku. Dorośli mogą liczyć na pamiątkowe zdjęcie przy oryginalnym pojeździe, smaczny koktajl  i darmowy kawałek „fit” ciasta, młodsi zaś na kolorowanki i kredki, których starczy dla każdego. Jest to bez wątpienia unikalne miejsce tętniące życiem i pełne świątecznego klimatu. Szczegóły wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

tir podświetlony na zielono

Zwolenników zdrowej pudełkowej diety z pewnością zainteresuje także świąteczna promocja. Partner gdyńskiej imprezy z kodem „SANTA” udziela 15% rabatu na wszystkie diety. To świetna okazja, aby spróbować nowych smaków, a przy tym zadbać o zdrowie i piękną sylwetkę. Promocja trwa od 20.12.2022 r. od godz. 9.00 do 30.12.2022 r. do godz. 23:59. Rabat dotyczy również dni próbnych i dostępny jest wyłącznie przy płatnościach przez Przelewy24 oraz BLIK. Nie dotyczy zaś Specjałów Brokuła i kosztów dostawy. Promocje i rabaty nie łączą się. Pełny regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

dwie dziewczyny w namiocie Diety od Brokuła z koktajlami dla zawodników