Team Poland wystąpi na 3x3 Gdynia

Aktualności

Hasło zmierz się z najepszymi nabiera rzeczywistego wymiaru - w turnieju 3x3 Gdynia w kategorii Open wystąpią reprezentanci Polski 3x3, którzy dopiero co w znakomitym stylu wywalczyli awans do Igrzysk w Tokio.. #KoszKadra trenera piotra Rynkiela pod nazwą Team Poland zagra w składzie: Szymon Rduch, Paweł Pawłowski, Michael Hicks, Przemysław Zamojski.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Przypomnijmy, że druga edycja turnieju 3x3 będzie miała miejsce się w dniach 19-20 czerwca. Na listach znajduje się już blisko trzystu zawodników, a turniejowa pula na daną kategorie może zakończyć się w każdej chwili. Tak było z kategorią Open, w której pula miejsc została własnie zwiększona. Aby dać szansę zmierzenia się z reprezentantami kraju rejestracja została przedłużona do 11 czerwca (piątek) do godz. 23.59. Zapisu dokonać można przez formularz dostępny na stronie www.gdyniasport.pl

Każdy z zawodników żeńskich i męskich w swoich kategoriach – od U11 do Open otrzyma dwustronną koszulkę Spalding przygotowaną specjalnie na tę okazję. Pula nagród w kategorii open sięgnie 12 tys. zł i jest to największa kwota, jaką wygrać można w zawodach tego typu w kraju. Dla najlepszych zespołów męskich i kobiecych czeka po 5 tys. zł. Na najmłodszych przewidziano medale i puchary.

Gwiazdami zachęcającymi do udziału w zawodach są Alice Kunek (VBW Arka Gdynia) oraz Bartłomiej Wołoszyn (Asseco Arka Gdynia)

Organizatorem zawodów jest Gdyńskie Centrum Sportu. Partnerem technicznym jest firma Spalding. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Trójmiasto.pl oraz Radio Gdańsk.