Wraca tradycyjna odsłona Gdyńskiego Poruszenia

Aktualności Gdyńskie Poruszenie

Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa wracają zajęcia Gdyńskiego Poruszenia w tradycyjnej formie. Z jedną jednak różnicą – odbywać się będą na świeżym powietrzu. Start 15 czerwca.

Początkowo grafik przewidywał będzie zajęcia dwa razy w tygodniu. Spotkamy się na zumbie (poniedziałki, w godzinach 10:00-11:00) oraz pilatesie (środy, w godzinach 9:00-10:00). Gdzie? Na Narodowym Stadionie Rugby. Przestrzeni zatem nie zabraknie, co pozwoli na spełnienie wszystkich punktów reżimu sanitarnego. Ostatecznie jednak, o decyzji czy danego dnia zajęcia się odbędą, informować będziemy do godz. 8:00 za pośrednictwem profilu Gdyńskiego Centrum Sportu na Facebooku. W przypadku zajęć plenerowych ich powodzenie uzależnione jest bowiem od warunków pogodowych.

Podstawowe z nich dotyczyć będą limitu 150 osób na zajęcia z zachowaniem dystansu dwóch metrów pomiędzy uczestnikami. Ze względów bezpieczeństwa szatnie nie będą udostępniane. Przed rozpoczęciem treningu każdy będzie musiał podać swoje dane na wypadek ewentualnego zarażenia.

Szczegółowe zasady zawarte zostały w regulaminach. Do udziału w zajęciach konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.