Zajęcia Indoor Cycling wracają do Gdyni

Aktualności Gdyńskie Poruszenie

Od najbliższego poniedziałku, czyli 4 października, wracają cykliczne zajęcia Indoor Cycling organizowane w ramach Gdyńskiego Poruszenia.

REJESTRACJA

Indoor cycling to forma rekreacji mająca rzesze zwolenników na salach fitness całego świata. Dzięki profesjonalnym ćwiczeniom na rowerkach stacjonarnych można nie tylko zgubić zbędne kalorie, ale także wzmocnić mięśnie całego ciała. Treningi prowadzone są na sali fitness GCS w rytmie muzyki pod okiem instruktora. Zajęcia trwają 55 minut i odbywają się z różnym obciążeniem w formule interwałowej, endurance, hill lub mix. Ćwiczenia prowadzone są zarówno w pozycji stojącej, jak i na siedząco. Przed rozpoczęciem treningu instruktor pomaga ustawić rower i ustala z uczestnikami zasady treningu. Aktywność inicjuje rozgrzewka na rowerze, a kończy rozciąganie mięśni łydek, ud i pośladków.

Zajęcia indor cycling na rowerach stacjonarnych przynoszą prawdziwe korzyści dla naszego zdrowia i kondycji. Do uczestnictwa w treningach nie jest konieczna ponadprzeciętna predyspozycja ruchowa. Ćwiczyć można niezależnie od wieku, płci czy też poziomu sportowego. Trening nie obciąża stawów, a przy regularnym uprawianiu poprawia naszą kondycją. Systematyczne treningi korzystnie wpłyną na rzeźbę ciała i ujędrnią je, skutecznie wpływając na spadek wagi. Na godzinnych zajęciach spalić można od 400 do 1000 kalorii – wszystko zależy od intensywności ćwiczeń danego dnia. 

ZAPISY STARTUJĄ W KAŻDY WTOREK O GODZ. 9:00 I TRWAJĄ DO PONIEDZIAŁKU, DO GODZ. 15:00. LIMIT MIEJSC WYNOSI 19 OSÓB.