Zajęcia na plaży przy Polance Redłowskiej już od 1 lipca

Aktualności Projekty

Startują nowe bezpłatne zajęcia dla mieszkańców Gdyni. „Zajęcia na plaży przy Polance Redłowskiej” odbywać się będą w każdą sobotę w godzinach 8:30-9:30 na plaży miejskiej przy Polance Redłowskiej.

Koordynatorem zajęć będzie studio Centrum Joga i Pilates, które w zależności od dyspozycyjności będzie zapraszało do współpracy nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem znanych z naszego studia.

Celem zajęć jest świeże powietrze, w bliskości z naturą i nadmorską bryzą, powoli wznoszące się słońce, oświecające swoimi promieniami wodę i MY - od rana aktywni, świadomi swoich ruchów i oddechu.

Wedle naszej tradycji rozpoczynamy cotygodniowe, wakacyjne zajęcia na plaży miejskiej przy Polance Redłowskiej w Gdyni. Widzimy się w każdy sobotni poranek, niezależnie od pogody. Zaplanowaliśmy dla Was różnorodny wachlarz zajęć: pilates, zoga, joga Iyengara, joga relaksacyjna, joga Kundalini, taniec i medytacje.

Zajęcia ropoczną się z dniem 1 lipca 2023 roku i potrwają do 2 września. Treningi odbywać się będą co sobotę, w godzinach 8:30-9:30 na plaży miejskiej przy Polance Redłowskiej.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA W GDYNI