Zajęcia z Zumby wracają

Aktualności Projekty

W ramach Gdyńskiego Poruszenia zapraszamy na bezpłatne zajęcia Zumby. Zumba to połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie, czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Podczas godzinnych zajęć można spalić kilkaset kalorii i uzupełnić poziom endorfin na cały tydzień! Co więcej, Zumba pozytywnie wpływa na poprawienie wydolności organizmu i pracę serca.

Połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Podczas godzinnych zajęć można spalić kilkaset kalorii i uzupełnić poziom endorfin na cały tydzień! Zumba to połączenie tańca i fitnessu inspirowane południową Ameryką. W programie wykorzystywana jest muzyka latynoamerykańska oraz międzynarodowe hity taneczne. Zajęcia składają się z kilkunastu krótkich układów choreograficznych, które łączą w sobie wolne i szybkie rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Jest to trening cardio. Podczas zajęć panuje atmosfera zabawy, która dodaje odwagi osobom, które wcześniej nie tańczyły, a chcą dołączyć do grupy. Program ten wyróżnia świetna zabawa, łatwość ruchów oraz efektywność.

ZUMBA

Zajęcia Zumba Fitness mają mnóstwo korzyści m.in. poprawiają krążenie, wysmuklają sylwetkę, odstresowują, poprawiają samopoczucie, dają zastrzyk endorfin, kształtują koordynację wzrokowo- ruchową, są dla każdego.

Na Zumbę wystarczy wziąć ręcznik, wodę, wygodny strój, sportowe obuwie i pozytywne nastawienie. Należy dać sobie czas na zapamiętanie układów i odnaleźć radość w samej zabawie do muzyki.

Zajęcia z Zumby odbywać się będą w środy w godzinach 18:00-19:00, w sali fitness Gdyńskiego Centrum Sportu.