Gdyńskie Poruszenie na Witominie

Aktualności Projekty

Zapraszamy na nowe cykliczne aktywności sportowe organizowane w ramach Gdyńskiego Poruszenia. Zajęcia Zumby, Pilatesu oraz Jogi odbywać się będą w Szkołach Podstawowych numer 12 oraz numer 35 w Gdyni. Początek już 13 lutego.

Przypomnijmy, że Gdyńskie Poruszenie to cykl bezpłatnych zajęć dla każdego, niezależnie od wieku. Adresowane są one do wszystkich, dla których ważne jest wyjście z domu i sprawdzenie, jaki zastrzyk hormonu szczęścia daje chwila wysiłku fizycznego oraz jaką porcję endorfin, radości i samozadowolenia można uzyskać nawet po krótkiej dawce ćwiczeń.

ZUMBA

Poniedziałki, godz. 18:00-19:00, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 1.

Zumba jest połączeniem tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Podczas godzinnych zajęć można spalić kilkaset kalorii i uzupełnić poziom endorfin na cały tydzień.

PILATES

Piątki, godz. 17:30-19:00, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 1.

Ćwiczenia Pilatesu pomagają skutecznie odciążyć kręgosłup i pracować nad dobrą postawą. Zajęcia wpływają pozytywnie na ogólne zdrowie i samopoczucie ćwiczących dzięki czemu są doskonałym remedium na stres i napięcie.

JOGA

Wtorki, godz. 17:00-18:00 oraz środy, godz. 18:30-19:30, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Stawna 4/6.

Joga poprawia wiele aspektów ludzkiego życia. Przede wszystkim, jak każda aktywność fizyczna, joga powoduje polepszenie naszej wydolności, możliwości kondycyjnych, a zwłaszcza wpływa pozytywnie na elastyczność, gibkość ciała oraz jego siłę.

Zajęcia finansowane są ze środków Rady Dzielnicy Witomino.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA

KALENDARZ