Najważniejsze informacje przed turniejem Aktywna Plaża 2022

Aktualności

Turniej Aktywna Plaża startuje już w piątek. Przedstawiamy garść najważniejszych informacji, jakie znać musi każdy zawodnik, a także pełną rozpiskę godzinową i grupową rozlosowanych par w zawodach.

GDZIE I KIEDY?

Turniej odbędzie się w dniach 22-24 lipca na 10 boiskach zlokalizowanych na plaży Gdynia Śródmieście pomiędzy tawerną „Contrast Cafe” a Restauracją F.Minga przy Bulwarze Nadmorskim. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w namiocie organizatora na plaży Gdynia Śródmieście (okolice boisk 3 i 6).

22 lipca (piątek) Turniej Młodzieżowy, kategorie: U13 K, U13 M i U15 K:

  • 8:30-9:30: odbiór pakietów, weryfikacja zawodników,
  • 9:30: losowanie i rozpoczęcie rozgrywek.

23 lipca (sobota) Turniej Open, kategorie: Open K i Open M:

  • 8:00-9:00: odbiór pakietów, weryfikacja zawodników z grup: A,C,E,G,I,
  • 10:30-11:30: odbiór pakietów, weryfikacja zawodników z grup: B,D,F,H,J,
  • rozpoczęcie rozgrywek grupowych według terminarza z załącznika,
  • około godziny 14:00: zakończenie rozgrywek grupowych,
  • około godziny 14:30: losowanie Finału A i B – system brazylijski.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w grupach w momencie rezygnacji lub dołączenia innych zespołów/zawodników do limitu 40 drużyn.

24 lipca (niedziela) Turniej Open, kategorie: Open K i Open M

  • rozpoczęcie rozgrywek grupowych według terminarza z załącznika.

CO ZNAJDĘ W PAKIECIE?

W pakietach startowych dla każdego zawodnika przygotowana będzie napój, gadżety od sponsorów oraz opaska uprawniająca do bezpłatnego korzystania z toalety zlokalizowanej naprzeciwko restauracja F.Minga.

Organizator nie zapewnia wyżywienia oraz strojów startowych.

TRANSPORT

W sezonie letnim dojazd autem może być szczególnie utrudniony ze względu na duży ruch turystyczny. W weekend funkcjonuje strefa płatnego parkowania w Gdyni. Zalecamy wybranie podróży komunikacją miejską, dzięki niej można wysiąść w bliższej odległości na jednym z okolicznych przystanków.

Jeśli podróżujesz rowerem lub innym UTO, będziesz mógł postawić swój pojazd na parkingu rowerowym zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie imprezy. Pamiętaj, aby właściwie go zabezpieczyć.

ROZPISKA GODZINOWA I GRUPOWA ROZLOSOWANYCH PAR

SPRAWDŹ

AKTYWNA PLAŻA 2022

REGULAMIN TURNIEJU OPEN

REGULAMIN TURNIEJU MŁODZIEŻOWEGO

NAGRODY

Najlepsi z nich uhonorowani zostaną nagrodami finansowymi, których łączna pula sięga 15 tys. złotych. Zwycięskie zespoły otrzymają po 2,5 tys. zł. Nagrody finansowe obejmą także pierwsze 8 miejsc w kategorii. Do wygrania będzie także sprzęt sportowy oraz wyjątkowe nagrody przekazane przez Partnerów turnieju Aktywna Plaża 2022.

Firma Auto Mobil Premium, dealer Alfa Romeo w Gdyni mieszczący się przy ul. Wielkopolskiej 241, ufundował nagrodę specjalną. Jest to voucher na samochód Alfa Romeo Tonale z pełnym bakiem, którym będzie można podróżować przez weekend.

Turniej rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB i zasadami fair play.