Czwarte z zajęć po powrocie Gdyńskiego Poruszenia już dostępne

Aktualności Gdyńskie Poruszenie

Lista zajęć Gdyńskiego Poruszenia ponownie się poszerzy. Od 12 lipca jako czwarte w ofercie pojawią się zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Od niedzieli grafik Gdyńskiego Poruszenia przewiduje cztery treningi w tygodniu. Od godziny 13:00 zapraszamy na zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo, w poniedziałek o 10:00 odbywa się już zumba, w środę o tej samej godzinie zaczynamy pilates, a od 3 lipca, w każdy piątek o 9:00, spotkamy się na jodze.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod chmurką: zumba, pilates oraz joga na Narodowym Stadionie Rugby, zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo będą miały miejsce na parkingu przed siedzibą Gdyńskiego Centrum Sportu. Przestrzeni zatem nie zabraknie, co pozwoli na spełnienie wszystkich punktów reżimu sanitarnego. Ostatecznie jednak, o decyzji czy danego dnia zajęcia się odbędą, informować będziemy do godz. 8:00 za pośrednictwem profilu Gdyńskiego Centrum Sportu na Facebooku. W przypadku zajęć plenerowych ich powodzenie uzależnione jest bowiem od warunków pogodowych.

Podstawowe z nich dotyczyć będą limitu 150 osób na zajęcia z zachowaniem dystansu dwóch metrów pomiędzy uczestnikami. Ze względów bezpieczeństwa szatnie nie będą udostępniane. Przed rozpoczęciem treningu każdy będzie musiał podać swoje dane na wypadek ewentualnego zarażenia.

Szczegółowe zasady zawarte zostały w regulaminach. Do udziału w zajęciach konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.